Op maandagavond 3 februari werd in samenwerking met de gemeente Rotterdam een informatieavond voor omwonenden en belanghebbenden voor Park OverdeSchie gehouden in theater In de Lugt in Rotterdam-Overschie. Ook werd de avond bezocht door een groot aantal geïnteresseerden voor de woningen.
De avond bestond uit twee onderdelen: aan het begin van de avond gaf de gemeente in een plenaire presentatie een toelichting op het programma van eisen en het ontwerp van de buitenruimte. Tijdens het tweede gedeelte van de avond konden deelnemers vrij inlopen en werd op informatiepanelen het definitieve ontwerp van de woningen getoond.
De avond werd druk bezocht en we ontvingen veel positieve reacties op de ontwerpen. Het verslag van de avond, met daarin een overzicht van de vragen en antwoorden, wordt binnenkort op de participatiewebsite geplaatst.
Op 17 oktober 2024 heeft de gemeenteraad ingestemd met de wijziging van het bestemmingsplan voor Park OverdeSchie. Tijdens de terinzagelegging is er door belanghebbenden beroep ingediend bij de Raad van State. De procedure hiervoor wordt momenteel doorlopen.
Helaas heeft dit gevolgen voor de planning van het project, het is nog niet exact in te schatten hoe lang dit gaat duren. De voorbereidingen voor de woningontwikkeling op de locatie gaan door. De verwachting is dat de verkoop van de woningen rond zomer 2025 opgestart kan worden.
Meer weten informatie over het participatietraject Park OverdeSchie is te vinden op de participatiewebsite www.participatieparkoverdeschie.nl
Geïnteresseerden in de woningen kunnen op de website www.parkoverdeschie.nl informatie vinden over het project. Om automatisch op de hoogte te blijven van de ontwikkelingen en de planning van de start verkoop, kunt u zich op deze website aanmelden voor de verkoop-nieuwsbrief.